Pagrindinės dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonės – profesionali šiuolaikiška burnos higiena.

Profesionali burnos higiena – tai burnos ertmės higienos procedūros, atliekamos burnos higienos specialisto. Vizito metu nuvalomos minkštosios ir kietosios apnašos, poliruojami dantų paviršiai, nustatoma dantų valymo kokybė, apydančio būklė, paaiškinama taisyklinga dantų valymo metodika, parenkama dantų pasta, tinkamas dantų ir tarpudančių šepetėlis, skalavimo skystis, numatomas kitas vizitas profilaktiniam patikrinimui. Ultragarsiniu skaleriu, instrumentais, oro abrazijos būdu nuo visų dantų paviršių, periodonto kišenių nuvalomos kietos ir minkštos virš ir po dantenomis esančios apnašos, šalinami mikroorganizmai, jų išskiriami toksinai. Paciento pageidavimu valomi dantys gali būti nuskausminami. Šios procedūros atliekamos vieno ar kelių vizitų metu.

Profesionalioji burnos ertmės higiena atliekama ir prieš periodontologines operacijas, protezavimą, terapines procedūras, endodontiją, chirurgines intervencijas, datų balinimą. Profesionalios higienos poreikis ir dažnis yra individualus, todėl rekomenduojant atlikti tokias procedūras 1 – 4 kartus per metus taip pat atsižveliama į kliento burnos ertmės būklę.

„AIR – FLOW” – viena naujausių dantų apnašų šalinimo metodų. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašas bei pašviesinti dantis.

„AIR – FLOW” greičiau ir veiksmingiau šalina dantų apnašas, palyginti su įprastomis dantų poliravimo priemonėmis. Jis labai veiksmingas net ir sunkiai prieinamose vietose. Stipri oro, vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai dantų paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas.Po „AIR – FLOW” procedūros būsite maloniai nustebinti natūralia šypsena, komforto bei švaros pojūčiu burnoje.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kas brangina savo sveikatą, nes dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  1. Laba diena, kada artimiausiu metu būtų galima užsiregistruoti burnos higienai?