Estetinis plombavimas gali būti taikomas kai:

 • dantys pažeisti ėduonies;
 • dantys nudilę ir nusidėvėję;
 • senos, nekokybiškos, spalvą pakeitusios plombos;
 • patamsėję dantys;
 • tarpas tarp dantų;
 • dantų traumos (nuskilo dalis danties vainiko);
 • norint pakeisti danties formą.

Estetinio plombavimo eiga restauruojant priekinius dantis

 • Konsultacija dėl estetinio plombavimo. Jos metu aptariami paciento poreikiai, lūkesčiai, galimybės ir kain Nusprendžiame kiek dantų bus restauruojama. Įvertiname dantų defektų dydį, spalvą, kryptį, formą, nudilimą. Suplanuojame būsimo vizito, reikalingo dantų atstatymui, laiką. Jei yra dantų su plombuotais šaknų kanalais, padarome kontrolinę rentgeno nuotrauką. Taip pat svarbu įvertinti šoninių dantų būklę, sąkandžio tipą ir jo aukštį. Tai turi įtakos priekinių dantų restauracijų ilgaamžiškumui
 • Estetinis plombavimas. Trukmė priklauso nuo restauruojamų dantų skaičiaus ir defektų sudėtingumo. Dažniausiai atstatant priekinius dantis skiriamas laikas yra 4-6 valandos. Kad pacientas jaustųsi komfortiškai – nuskausminame. Preparavimas minimaliai invazyvus, tausojantis danties audinį. Atstatant dantų nudilimus, dažnai dantis net nepreparuojamas, o tik pašiurkštinamas smėliasrove – tai leidžia maksimaliai saugoti danties audinį. Plombavimas vyksta uždėjus ant restauruojamų dantų koferdamą (apsauginę gumą nuo seilių, dantenų sekreto, kraujo ir garo iš burnos ertmės). Procedūros metu tiesiogiai burnoje atstatomi nupreparuoti ir prarasti danties audiniai. Danties  forma, spalva, emalio skaidrumas, paviršiaus makro ir mikro struktūra, danties aukščio ir pločio santykis – visa tai gydytojas odontologas juvelyriškai atkuria taip, kad restauracija prilygtų natūraliam danties vaizdui. Atstatymas reikalauja ypatingo gydytojo profesionalumo ir kruopštumo.
 • Poliravimas. Kokybiškas restauracijų išpoliravimas suteikia natūralų blizgesį ir neleidžia kauptis bakterijoms prie restauracijos kraštų. Tai prailgina restauracijų ilgaamžiškumą. Pirminis poliravimas atliekamas iš karto po dantų atstatymo. Poliruojame guminiais polyrais, diskeliais, šepeteliais ir pasta iki maksimalaus blizgesio.  Antrą kartą poliruojame po 2-4 savaičių, pacientui atvykus kontroliniam vizitui. Užtrunka apie 1 valandą. Vėliau kartą metuose rekomenduojame kontrolinis patikrinimas, poliravimas ir jei reikalinga, atliekama minimali korekcija.

Po estetinio plombavimo. Ką gali jausti pacientas?

 • Spalva. Plombuojant dantys išsausėja, praranda drėgmę, kadangi nedrėkinami seilėmis procedūros metu. Kartais po plombavimo gali būti spalvos neatitikimas. Galutinis spalvos vertinimas turėtų būti po 1-2 savaičių, visiškai atsistačius danties drėgmei. Tai apžiūrime atvykus kontroliniam vizitui po plombavimo. Jeigu reikia spalva koreguojama.
 • Jautrumas (dantų ir dantenų). Po procedūros dantenos gali būti jautrios, paraudusios, valant dantis jos gali kraujuoti. Tai normalu. Praeina per 1-3 dienas.Po plombavimo, praėjus nuskausminančių vaistų poveikiui, gali būti dantų jautrumas, kuris kitą dieną praeina. Retesniais atvejais, kada atstatomos labai gilios karieso pažeistos ertmės, jautrumas gali išlikti 1-4 savaites.
 • Danties forma. Tais atvejais, kai dantys buvo ilginami (nudilimų atveju), paciento akiai tai gali atrodyti neįprastai. Rekomenduojama restauracijų ilgį vertinti po 3-4 savaičių, kad apsiprastu pačio paciento akys prie naujos dantų formos. Pacientui pageidaujant, patrumpiname po 3-4 savaičių.
 • Kalba. Po plombavimo, kai keičiama dantų forma, retais atvejais gali sutrikti garsų tarimas. Tai normalu. Pacientui pripratus, sutrikusi tartis normalizuojasi.

Mūsų specialistų atliktų darbų galeriją galite pasižiūrėti čia:

 

Mūsų odontologijos klinikoje „Dantenė“ Jūs galite pirkti paslaugas išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų. Sužinokite daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

 1. Kokia kaina 1 santykį estetinio plombavimo priekiniu dantu ir ar šaknų kanalai turi buti prieš tai uzgydyti aciu

 2. Kokia kaina maždaug vieno danties? Gelsvi dantys priekiniai. Sutrumpėje, nutrupėje.

 3. Sveiki, esu su breketais ir man reikalingas dviejų dantų estetinis plombavimas. Ar su breketais galima tai atlikti?

 4. Laba diena. Noreciau 4 priekiniu dantu estetinio plombavimo. Vienas dantis nuskiles. Kiti rudos spalvos. Kiek tai kainuotu?

 5. Laba diena,
  Gal galetumete patarti po kiek laiko issibalinus dantukus galima juos estetiskai plombuoti?
  Dekui.

 6. Laba diena. Dabar esu Šveicarijoje. Grįšiu balandzio men. Noreciau priekiniu virsutiniu dantu estetinio plombavino. Kada reiketu užsirašyti i eile? Ačiū. Lauksiu atsakymo

  1. Nufotografuokit savo dantis su fotoaparatu patys ir atsiųskit mums email: info@www.dantene.lt ir parašykite, kuriuos dantis planuojate estetiškai plombuoti, nes nuo to priklauso vizitų kiekis ir darbų apimtis. Mes tada Jums paskirsime vizito datą.

 7. Laba diena.pas mane yra nuskiles priekinis dantis.ar būtų galima susitvarkyti.as gyvenu užsienį. Lietuvoi būsiu nuo rugpjūčio 26d. Iki rugsėjo 6d.

 8. Sveiki, noriu paklausti ar atliekate estetinį plombavimą priekiniams apatiniams dantims, jei taip kokia kaina?

  1. Priekinio vieno danties estetinio plombavimo kaina 60-170 eurai, priklausomai kiek sunaudojama plombos. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

  1. Dėl estetinio plombavimo, reikėtų registruotis pirmiausia konsultacijai pas gydančią gydytoją. Po to aptarus gydymo planą, galima pasiskirti laikus gydymui. Artimiausiaslaikas būtų liepos vidurys. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 9. Laba diena, noreciau pasidaryti estetini dantu plombavima, pas mane yra tarpas tarp apatiniu dantu ir jis po bisky dideja. Kokia butu kaina? As pati gyvenu olandijoje, ir lietuvoje busiu liepos 15diena, 10 dienu.

   1. Sveiki. Šiuo metu esu ne Lietuvoje ir grįžtu gruodžio mėnesį, norėčiau sužinoti apytiksle kaina dantų tvarkymo pas jus, dantų aplamai būklė tikrai yra labai prasta

    1. Jei nesate buvę pas mus, gal galėtumete atsiųsti savo dantų nuotrauką ir truputį tiksliau papasakoti ko norėtumėte. Ar plombos senos, negražios ? Ar yra skylučių? Laukiame Jūsų skambučio telefonu +37069911198 ir nuotraukos el.paštu: info@www.dantene.lt

 10. Sveiki.tarp priekiniu dantu yra nedidelis tarpas.kiek kainuotu estetinis plombavimas?

  1. Priekinio vieno danties estetinio plombavimo kaina nuo 60 eurų, priklausomai kiek sunaudojama plombos. Prašau konsultacijai registruotis telefonu +37069911198.

 11. Sveiki noreciau pasidaryti estetini plombavima.Kaune busiu balandzio 6d isvykstu atgal i Dublina balandzio 14d.Labai noreciau per su laika susitvarkyti syspsena
  Laukiu atsakymo
  Geros dienos

  1. Sveiki, o Jūs esat pas mus buvę ? Reikėtų mums žinoti, kiek Jums laiko rezervuoti. Jei nesate buvę pas mus, gal galėtumete atsiųsti savo dantų nuotrauką ar truputį tiksliau papasakoti ko norėtumete. Ar plombos senos, negrazios ? Ar yra skylučių? Laukiame Jūsų skambučio telefonu +37069911198 ir nuotraukos el.paštu: info@www.dantene.lt

 12. Laba diena,
  Noriu užsirašyti estetiniam plombavimui, konsultacijai. Tiktų nuo kovo 19 dienos ryto valandomis.

 13. Sveiki.norečiau pasiteirauti kiek kainuotų 12 dantų estetinis plombavimas maždaug.

  1. Gydymo galimybes ir kainą gali pasakyti tik gydytojas, apžiūrėjęs burną ir įvertinęs Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 14. Laba diena. Prasau skykit kiek laiko uztrunka nuo konsultacinio vizito ir pacios proceduros darymo? Tarkim as turiu tik savaite laiko. Ar per savaite viskas atliekama?

  1. Gydymo galimybes ir laiką gali pasakyti tik gydytojas, apžiūrėjęs burną ir įvertinęs Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 15. Laba diena noreciau paklausti ar nekenkia ir ar gali daryti mano sese estetini pliombavima? Ji nescia yra 2-3savaites tik.

 16. Sveiki,
  Ar galiu estetiškai plombuoti priekinius viršutinius dantis (vienas nuskilo, kitas nudilęs), jei nuėmus seną tiltą, netekau trijų apatinių krūminių dantų? Esu gruodžio mėnesiui užsirašiusi implantacijai, protezavimui.

  1. Galima plombuoti estetiskai, bet prieš tai būtina gydytojo konsultacija ir Jūsų burnos dantų apžiūra ir situacijos įvertinimas. Prašau registruotis telefonu +37069911198. Lauksime Jūsų

 17. Labas vakaras, ką tik nuskilo priekinio danties kampas, per kiek laiko greičiausiai galėtumėme užplombuoti?

 18. Laba diena,norejau paklaust taisyti dantys ar irgi issibalintu namu salygom su kapomis ir rugstim? Nes priekinis virsutinis dantukas yra taisytas. Aciu

 19. laba diena. norejau paklausti kiek kainuotu 1 danties estetonis plombavimas. dantis prarado spalva. ir kokiai dienai butu laisvas laikas apsilankymui. aciu

  1. Estetinio plombavimo vieno danties kaina 60-170 eurai, priklausomai kokį dantį plombuotumėte (priekinį, prieškrūminį ar krūminį) ir kiek sunaudojama plombos. Artimiausia konsultacijos laiką reikėtų derinti telefonu +370 699 11198.

 20. Sveiki, ar galimas estetinis plombavimas esant neteisingam sakandziui (virsutinis ir apatinis zandikaulis praktiskai vienoje linijoje)?

  1. Visas kainas galima sužinoti mūsų tinklalapyje skiltyje kainos- estetinis plombavimas. Jeigu Jūs norite sužinoti konkrečiai kiek Jums kainuos estetinis plombavimas, siūlome apsilankyti pirminei apžiūrai mūsų klinikoje.

 21. Sveiki, norėčiau užsidėti vainikėli ant 21 danties. Kokia būtų kaina su visomis išlaidomis? Ir kokie variantai pvz.. cirkonis, metalo ir t.t. ir kiek kainuoja visu dantų balininimas, kiek laiko tai užtrunka. Kokie yra balinimo būdai ir kuris mažiau kenkia

  1. Reikalinga konsultacija klinikoje. Jos metu gydytoja apžiūrės Jus, padarys nuotrauką ir tik po to galima bus spręsti apie esamą situaciją ir pateikti galimus gydymo variantus. Vieno vainikėlio kaina: metalo keramikos – 232 eurai, cirkonio – 400 eurai. Balinimas galimas namuose, pagaminus kabinete kapas ir nusipirkus rūgštį, galima balinti dantis savarankiškai. Kapos abiems žandikauliams kainuoja 52 eurai, rūgšties vienas švirkštas 16 eurai. Kitas variantas yra dantų balinimas kabinete: vieno danties balinimas 10 eurai. Maloniai prašome registruotis telefonu: +370 (699) 11198

 22. Sveiki, taip, turėjau vizitą pas periodontę ir kažkaip buvo minėta apie kaulo tirpimą, na ir paslankūs jie buvo, po periodontinių procedūrų būklė pagerėjo, paslankumas mažesnis, nuo priekinio i dešinę atliko surišimą, būtų lyg ir neblogai, bet tas tarpas priekinių dantų,,,, ruošiama surišimą ir kairės pusės, ar tai trukdytų atliekant estetini plombavimą? Ir ar man registruotis vizitui😯ačiū.

 23. Sveiki, priekinių viršutiniu dantų atsirado tarpas, ar estetinis plombavimas tai ištaisytų? Dantys sveiki, nenudilę, šiektiek platoki, ačiū.

  1. tarpą galima uždaryti estetiškai. Reikėtų įvertinti kodėl jis atsirado, jei ankščiau nebuvo. Gal kažkas su sakandžiu negerai, gal kaulas tirpsta, gal atsirado dantų paslankumas. Reikėtų įvertinti burnoje ir tada bus galima priimti optimaliausią sprendimą.

 24. sveiki, ar galimas estetinis plombavimas, jei priekiniai dantys yra vainikėliai?

  1. Lijana, vietoje buvusių vainikėlių galimas gydymas tik nauji vainikėliai. Estetinis plombavimas neįmanomas, nes jau nėra daug danties audinių. Išeitis – cirkonio keramikos vainikėliai, kurie neturi metalo ir atrodo kaip natūralus dantis.

 25. Sveiki,

  kokiais atvejais yra negalimas estetinis plombavimas? Nes iš nuotraukų sprendžiant tikrai įmanoma viską padaryti. Ar yra kažkokie kriterijai, kad šios procedūros būtų neįmanoma atlikti ir gražiai šypsenai išeitys liktų tik breketai arba laminatės?

  1. Giedre, neįmanoma plombuoti estetiškai: kai nėra labai daug danties audinių – tada reikia protezuoti; kai labai kreivi dantys – tada rekomenduojamas ortodontinis gydymas; kai nėra šoninių dantų, kurie skirti kramtymui ir tenka per didelis krūvis priekiniams dantims – tada pirmiausia reikia spręsti šoninių dantų problema. Visada geriausia apžiūrėti situaciją burnoje ir tada galima priimti geriausią sprendimą.

  2. Sveiki,

   Man reikėtų pradžiai 4 priekinių ir 2 apatinių priekinių dantų estetinio plombavimo. Neapsisprendžiu ar laminates rinktis, ar estetinį plombavimą?
   Suprantu kainų skirtumą, bet norėčiau kad ilgiau tarnautų… Ką pasiūlytumėt ir ar duodate kokias garantijas atliktam darbui? Iš anksto dėkoju.

   1. laminatės tarnauja ilgiau. Reikėtų įvertinti situaciją burnos ertmėje. Svarbu sąkandis, taip pat ar Jūs nesate bruksistas. Kiek tarnaus, labai priklauso nuo bendros būkles burnoje. Gal bus reikalinga apsauginė kapa. Tada aptarti gydymo planą ir kokios galimos garantijos.

  1. Jolanta,
   estetinio vieno danties plombavimo kainos yra :
   Kruminio danties 90-100eu
   Prieskruminio danties 80-90eu
   Priekinio virsutinio danties 120-170eu
   Priekinio apatinio danties 60-90eu
   Danties nudilimo atstaymas 40-60eu