Veido raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis

Raukšlių susidarymui tam tikrose veido srityse turi įtakos amžius, kuris veikia odos elastines savybes, ir veido mimikos raumenų aktyvumas, kuris priklauso nuo žmogaus individualios anatomijos.
Nuolat besikartojantis ir per didelis raumenų aktyvumas, pastovi raumenų įtampa yra provokuojantis faktorius raukšlių išsivystymui. Raukšlės su amžiumi vis gilėja ir tampa labiau matomos. Veido senėjimo procesus gali atitolinti botulino toksino injekcijos. Tai greitas, saugus ir efektyvus būdas apgauti gamtą be chirurginių intervencijų.

Kas yra botulino toksinas

Botulino toksinas – tai vaistinis preparatas, kuris pirmiausia buvo pradėtas naudoti neurologinių ligų gydyme. Mimikos raukšlių korekcijoms jis pritaikytas 1992 metais. Dabar ypač plačiai naudojamas estetinėje medicinoje.
Botulino toksinas – medžiaga, kuri veikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnes. Veikimas pasireiškia chemine denervacija, ko pasekoje įvyksta dalinis tam tikro raumens paralyžius ribotam laikui. Raumuo atsipalaiduoja, tampa nejudrus.

Procedūros eiga

Botulino toksino injekcija – greita ir beveik neskausminga procedūra. Ypač plona adata į veido mimikos raumenis suleidžiamas tiksliai apskaičiuotas preparato kiekis. Gali būti atliekama nuo 6 iki 15 injekcijų į skirtingus veido taškus. Tai priklauso nuo to, kokias veido raukšles norime paveikti preparatu. Procedūra trunka apie 15-20 min.

Botulino toksino poveikis

Injekcijos vietoje botulino toksinas atpalaiduoja raumenis. Raumuo tampa nejudrus. To pasekoje smulkios veido raukšlės išsilygina visai, gilios raukšlės ryškiai sumažėja, tampa gerokai mažiau pastebimos. Tuo pačiu stabdomas naujų raukšlių formavimas.

Rezultatas

Suleidus botulino toksiną, rezultatas iš karto nejaučiamas. Poveikis pasireiškia per kelias dienas ir išlieka nuo 3 iki 6 mėnesių. Efektas priklauso nuo suleistos dozės ir veido mimikos raumenų stiprumo.

 

Mūsų odontologijos klinikoje „Dantenė“ Jūs galite pirkti paslaugas išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų. Sužinokite daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  1. “Žasies pėdutės”, raukšlių korekcija apie akis 60-140eurai
   “Pykčio” raukšle”, raukšlių korekcija tarp antakių 85-100eurai
   “Rupeščio” raukšlė, kaktos horizontalių raukšlių korekcija 85-140eurai

   Jūs galite pirkti paslaugas išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198