Dantų protezavimas  – tai prarastų dantų struktūrų ir pačių dantų atkūrimas, gąžinant pacientui maisto kramtymo komfortą ir estetinę išvaizdą. Taip pat dantų protezavimas užtikrina dantų gydymo metu pasiektų rezultatų stabilumą ir ilgalaikiškumą. Teisingai ir tiksliai pagaminti dantų protezai beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų.

Dantų protezų yra įvairių rūšių:

 • neišimamos konstrukcijos – laminatės, užklotai, daliniai vaikinėliai, pilni vainikėliai, tiltai, protezai ant implantų.
 • išimamos konstrukcijos – lanko atraminiai protezai ir plokštelės, kurie fiksuojasi už likusių dantų, plokštelės, kurios fiksuojasi ant implantų.

Kiekvieno paciento situacija yra individuali, gydymo alternatyvos ir  protezų konstrukcijos   įvairios. Norint priimti optimaliausią sprendimą, kuris patenkintų Jūsų lūkesčius, reikalinga protezuojančio gydytojo konsultacija ir paciento išsamus ištyrimas. Konsultacijos metu su pacientu aptariame visus gydymo variantus, įsigilindame į paciento poreikius ir galimybes.  Didelis dėmesys kreipiamas į estetiką, maksimalų ir konstrukcijos patvarumą.

 

Neišimami protezai:

Bemetalės keramikos protezai

Šios restauracijos (protezai) pasižymi labai gera estetika, dideliu skaidrumu, tačiau tvirtumu nusileidžia metalo keramikiniams protezams, todėl pacientams dažniau siūloma protezuojant pavienius priekinius dantis.

Cirkonio oksido keramikiniai protezai

 

 

 

 

Tvirtumu stipriai lenkia bemetalės keramikos restauracijas, o vietoj tamsaus metalinio karkaso naudojamas cirkonio oksido tvirtas baltas karkasas.Toku būdu užtikrinama gera estetika ir tvirta vainikėlio konstrukcija. Naudojama tiek šoninių tiek priekinių dantų atstatymui.

Trūkstant daugelio dantų ar esant silpnesniems atraminiams dantims tenka protezuoti išimamomis dantų protezų konstrukcijomis,tačiau visuomet išlieka implantų alternatyva. Dantų implantai leidžia padaryti vainikėlius trūkstamo danties vietoje neretai išsaugant nuosavus dantis.

 

 

 

 

 

 

Trūkstant daugelio dantų, esant galinių dantų netekimui ar netgi nesant iš viso dantų burnoje jų pagalba gali būti padaromi neišimami dantų protezai. Tačiau kiekviena situacija, kaip ir kiekvienas pacientas, yra individualūs ir protezų konstrukcija kiekvienam yra skirtinga, todėl kiekvienam pacientui tikslingiausia būtų atvykti konsultacijai į kliniką.

 

Mūsų odontologijos klinikoje „Dantenė“ Jūs galite pirkti paslaugas išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų. Sužinokite daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

 1. Sveiki,

  Norėjau pasiteirauti dėl „visi ant keturių” implantacijos metodo. Jeigu galite, parašykite, ar po implantų įsriegimo yra dedami laikini, nuolatiniai ar išimami protezai, t.y. kokia eiga vyksta šis procesas?

  Taip pat domina, kokia garantija yra suteikiama implantams – viso gyvenimo ar tik kažkuriam laikui?

  Ačiū Jums iš anksto!

 2. Sveiki. Dariausi danties vainikėlį, ar normalu, kad įdėjus jis man buvo per aukštas ir teko jį sumažinti apšlifuojant? Ar nenukentės vainikėlio kokybė?

 3. Sveiki dantys protezuoti metalo keramika,yra nuvalgytų koks būdas tvarkyti ir kokia kaina?ačiū

  1. Gydymo galimybes ir kainą gali pasakyti tik gydytojas, apžiūrėjęs burną ir įvertinęs Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 4. Kiek kinuoja dantų protezai? Man reikia visai burnai. Kokia vieno protezo kaina, ir rūšys kokias darote?

  1. Jūs turėtumėte užsiregistruoti ir atvykti pas gydytoją odontologą konsultacijai, kad galėtų gydytojas įvertinti Jūsų dantų ir visos burnos būklę. Konsultacijos metu aptarsite galimus gydymo varijantus ir kainas. Registruokite telefono Nr. +37069911198. Lauksime Jūsų.

 5. Laba diena. Domina danties tiltas. Virsuje nera penkto dantuko. Kokia butu kaina? Noreciau tvirtesnio ilgaamziskesnio. Beje ar i kaina ieina gretutiniu dantu gydimas jei reikes ? Ar geriau atvykti jau su sutaisytais dantimis ant kuriu bus dedamas tiltas? Dekoju

  1. Gydymo galimybes ir kainą gali pasakyti tik gydytojas, apžiūrėjęs burną ir įvertinęs Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 6. Ar sunku nuimti pricementuotą dantį, nes grįžus namo supratau, kad nepatogu kramtyti, jis yra per aukštas .

  1. Danties rovimas (nesudėtingas) nuo 35 eur. Plombavimo vieno danties kaina 60-170 eurai, priklausomai kokį dantį plombuotumėte (priekinį, prieškrūminį ar krūminį) ir kiek sunaudojama plombos. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198

 7. Laba diena!
  Noreciau suzinoti kiek kainuoja pilnas neisimamas virsutinis ir apatinis metalokeramikos protezai? Aciu!

  1. Išimamas protezas yra plokštelė, kurios kaina – 350eur (1 vnt), termoplastinės plokštelės kaina – 400-550eur (1vnt). Maloniai prašome registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 8. Sveiki, mano galinis dantis jau buvo plombuotas ir dėl netinkamo gydymo praeitojo įstaigoje, dabar reikia vėl tą galinį dantį gydyti, valyti kanalus, o tuomet dėti karūnėlę, kuri būtų ilgaamžiška. Esu 17-os metų, ar kompensuotų ligonių kasos? Kiek laiko truktų procesas bei kokia karūnėlė būtų tinkamiausia(ilgaamziska) ir kiek visa tai kainuotų?

  1. Jūsų dantį turi apžiūrėti gydytojas ir įvertinti kabinete. Prašau registruotis į kliniką +37069911198 ir užsirašyti pas gydytoją. Konsultacijos metu aptarsite gydymo būdus, kainas ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Lauksime Jūsų :).

  1. Metalo keramikos priekinis danties protezas (1vnt) – 330eu, Metalo keramikos šoninis danties protezas (1vnt) – 300eu. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 9. Sveiki, kiek kainuotų, protezuoti vieną krūminį dantį. Įklotas yra , kanalai mikroskopu užtaisyti. Koks pigiausias variantas? Ačiū!

  1. Cirkonio oksido monolito vainikėlis – 300 eurai, laikinas vainikėlis – 45 eurai. Atspaudai, nuskausminimas – 12+37+7+20=76 eurai. Dar gali būti reikalinga pasidaryti danties nuotrauką – 7 eurai. Maloniai prašome registruotis tel +37069911198

 10. Labas ka būtu įmanomo padaryti viršutinėje burnos dalyje, nes yra nuosavi dantys like tik iltiniai ir turbūt protiniai ir 4 priekyja inplantai, bet vienas juda ir manau greit iškris, bet ir taip esu nepatenkintas tuo inplantavimu, bet noriu paklausti ar būtu įmanoma visa ar bent visa priekį sutvarkyti kiek kainuotu ir per kiek laiko tai būtu įmanoma padaryti

  1. Reikia, kad atvyktumėt pasirodyt konsultacijai. Jei turit panoraminę nuotrauką, atsineškit. Tikslias gydymo galimybes ir kainą galėtų pasakyti tik gydytojas, įvertinęs situaciją burnoje – kur savi dantys, kur implantai ir kokios jų kryptys. Taip pat reikia įvertinti sukandimą. Užsirašykit konsultacijai pas gyd. Astą Rusilienę. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 11. Sveiki, kiek kainuotu viršutinis išimamas protezas turiu tik 2 iltinius dantis ? ačiu.

 12. Sveiki.ar galiu detis nuolatinius dantis pas jus cirkonio,kai yra ysukti implantai kitoje klinikoje ir uzdeti laikini.ir kokia butu kaina mazdaug.viso 10 dantuku,bet tik 4 implantai ir 4 nuosavi

  1. Reikia, kad atvyktumėt pasirodyt konsultacijai. Jei turit panoraminę nuotrauką, atsineškit. Reikia matyti situaciją burnoje – kur savi dantys, kur implantai ir kokios jų kryptys. Taip pat reikia įvertinti sukandimą. Užsirašykit konsultacijai pas gyd. Astą Rusilienę. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 13. Laba diena, ar Jusu klinika yra pasirasiusi sutarti su ligoniu kasa del dalinio kompensavimo uz dantu protezavima?

  1. Taip, mūsų klinika yra sudariusi sutartis su Teritorine ligonių kasa, todėl už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas apmokės Jūsų teritorijos Ligonių kasa. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

  2. Labas ka būtu įmanomo padaryti viršutinėje burnos dalyje, nes yra nuosavi dantys like tik iltiniai ir turbūt protiniai ir 4 priekyja inplantai, bet vienas juda ir manau greit iškris, bet ir taip esu nepatenkintas tuo inplantavimu, bet noriu paklausti ar būtu įmanoma visa ar bent visa priekį sutvarkyti kiek kainuotu ir per kiek laiko tai būtu įmanoma padaryti

  1. Jei tai vieno, dviejū ar trijų dantų išimamas protezas( nedidelis), per dešimt dienų padarysim. Jei tai didesnės apimties, truks ilgiau – apie mėnesį, nes reikia minimum penkių vizitų. Plokštelės kaina 350-400 eur, lanko atraminis 750-800 eur. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 14. Sveiki,

  Noreciau pasikeisti vieno danties
  karuna i keramikine be metalo karunele. noreciau paklaust kiek uztrunka laiko? Ar per savaite speciau.

  1. Jeigu dantis po senu vainikėliu sveikas, jeigu nereikia gydyti kanalo ir nėra karieso, tada spėtuume pakeisti per savaitę. Maloniai kviečiame registruotis mūsų klinikoje telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 15. Laba diena sulūžo viršutine dantų plokštelė, ar įmanoma suklijuoti, ir pagaminti nauja, ir kiek kainuotų? Ačiū

 16. Sveiki! Reiktu protezuoti viena krumini danti. Buvo plombuotas laikina plomba, kadangi laukiausi vaikelio. noreciau protezuot metalo keramika. Kiek kainuotu su darbu ir medziagom?

  1. Jei rinktumėtės metalo keramikos vainikėlį, jo kaina būtų 270 eurai, laikinas vainikėlis – 45 eurai. Atspaudai, nuskausminimas – 10+35+7 eurai. Dar gali būti reikalinga pasidaryti danties nuotrauką – 7 eurai. Klausimas: ar yra įdėtas stiklo pluošto kaistis? Maloniai prašome registruotis tel +37069911198

  1. Atsakyti kokia danties kaina, gali tik specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs Jūsų burnos situaciją. Prašau, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198. Jos metu aptarsite gydymo variantus ir gydymo kainas.

  1. Tiksliai galima bus pasakyti tik kai burną apžiūrėjės gydytojas ir įvertins Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

  1. Tiksliai galima bus pasakyti tik kai burną apžiūrėjės gydytojas ir įvertins Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 17. Turiu didele problema prieš 4metus dėjausi implantą man labai kraujavo skaidėjo ir aš nuėjusi pas gyditoja prašiausi kad išsuktu lauk ir iki šios dienos lupa užtirpusi slauda jaučiuosi nejaukiai net nežinau kur kreiptis patarkit labai prašau

 18. Sveiki. Nuskilo metalo keramika, ar galima kokia korekcija( prilipdant) nes odontologė sakė jog niekas nelimpa prie keramikos, ar tik naujai viska daryti?

  1. Reikia daryti viską naujai, Tačiau, kad galėtume suteikti išsamią informaciją, Jums reikėtų užsiregistruoti konsultacijai pas gydytoją specialistą. Telefonas registarcijai +370 (699) 11198

 19. Sveiki. Virsuje desineje puseje neturiu danties. 6 dantis plombuotas ar imanoma ideti danti neiisimama tilteli? Ir kokia butu kaina Ačiū.

  1. Jūs galite pirkti paslaugas mūsų klinikoje išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198

 20. Laba diena,

  Turiu didele problema su savo dantimis,pries 8-9metus visa Mano virsutine protezavo,dabar jauciuosi negerai ir nesaugiai
  Busiu lietuvoje 29d.spalio -10d lapkricio
  Tikiuosi turesite vieta konsultacijai ar net gydymui

  Aciu su Pagarba Rasa

  1. 10.29d. 14.00val turime laisvą laiką konsultacijai pas gyd. Astą Rusilienę. Tai gydytoja, kuri protezuoja. Konsultacijos metu gautumėte išsamią informaciją apie Jūsų dantų buklę, gydymo planą ir paslaugų kainas. Gydymo laikus sutartume po konsultacijos. Ar tiktų šis laikas? Jei tinka, parašykite el.paštu info@www.dantene.lt kokia Jūsų pavardė ir kontaktinis telefonas.

 21. Sveiki ar galima keturius dantis priekyje vilkti po viena atskirai o ne visus kartu lipdytus

  1. Taip galima vilkti po vieną, tačiau viskas priklauso nuo situacijos burnoje. Todėl tiksliai galima bus pasakyti tik kai burną apžiūrėjės gydytojas ir įvertins Jūsų esamą situaciją. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198. Lauksime Jūsų atvykstant.

 22. Laba diena, gal galit pasakyt, kokios sąlygos norint dėt štiftą? T. P ar daug turi būt danties likę, ar svarbu tik kad šaknis būtu? Nes buvo plombuota didelė dalis krūminio danties, ir išlūžo. Lb nedaug to danties likę, bet implanto nesinori dėl kainos.

  1. Atsakyti į Jums rūpimus klausimus, gali tik specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs Jūsų burnos situaciją, padaręs panoraminę nuotrauką. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198. Jos metu aptarsite gydymo variantus ir gydymo kainas.

  1. Protezą pakeisti nauju galima, jeigu esantys dantys yra visi tvarkingai sugydyti. Protezo rūšį galite rinktis, yra keletas variantų. Viską aptarti galėsite konsultacijos metu, kada gydytojas apziūrės ir įvertins Jūsų burnoje esančių dantų būklę. Kviečiame registruotis konsultacijai telefonu: +37069911198

  1. Dantų protezai gaminami dantų technikų laboratorijoje ir turi specialias dantų protezų gamybos technologijas. Pagaminta ir pricementuota dantų ptotezą aplieti balta medžiaga – techniškai ir prakiškai to padaryti nėra galimybės.

  2. Sakykim koks variantas butu pigus susidėti jei nėra viršutinių trijų dantų kokios kainos

   1. Reikia, kad atvyktumėt pasirodyt konsultacijai. Tikslias gydymo galimybes ir kainą galėtų pasakyti tik gydytojas, įvertinęs situaciją burnoje. Maloniai prašome, registruotis konsultacijai pas gydytoją tel.: +37069911198.

 23. Sveiki, noriu pasidometi kiek kainuotu vainikelis, 4 dantu?. Ir vienas dar dantis nuskiles atstatimas koke kaina butu?. Rovimas danties kaina .ir dviejiu dantu pataisimai kiek tai kainuotu.

  1. Vainikėlių yra keletas rūšių, tad kaina už 1vnt yra nuo 270-660 eurų. Plombos atstatymas, priklausomai nuo kokio didumo plomba bus plombuojamas dantis yra 40-250 eurai. Danties rovimas 35-90 eurai. Plombos pataisa
   – 30 eurai. Norint gauti išsamesnę informaciją, reikalinga registruotis konsultacijai telefonu: +37069911198

    1. Atsakyti į Jums rūpimus klausimus, gali tik specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs Jūsų burnos situaciją, padaręs panoraminę nuotrauką. Prašau, registruotis konsultacijai pas gydytoją periodontologę tel.: +37069911198. Jos metu aptarsite gydymo variantus ir gydymo kainas.

  1. Taip galima įsidėti neiššimamus protezus, yra keletą rūsių, todėl reikalinga atvykti pas gydytoją specialistą, kad galėtų apžiūrėti Jūsų burną, įvertinti situaciją ir pasiūlyti gydymo variantus. Registruokitės, prašau, telefonu +370699 11198. Lauksime Jūsų

 24. Sveiki. Noreciau pasikeisti sena 4vnt tilta virsutiniame zandikaulyje i nauja cirkonio oksido keramikini tilta. Jei sakykim nereikes jokio gydymo, kokia apytiksliai butu kaina uz viska, t.y. seno tilto isemima, naujo tilto padaryma, nuskausminancius ir t.t.? Dékoju

 25. sveiki,na situacija tokia,siuo metu jau baigia uzgyt po dantu pasalinimo ertmes,virsus laikysis gerai nes jau astuoni metai nesioju,o vat apacioje reiketu pora stiftu,kad nesimakaluotu,kokia KAINA? abi pilnos ploksteles,bei 2 stiftai…..na cia gaunasi ,kaip ir bazinis pigiausias variantas .ACIU.

  1. 1 vnt. dantų implanto (gamintojas “Medentika“, Vokietija) kaina – 490€. 1 vnt. dantų implanto SLA roxolide (gamintojas “Straumann“, Šveicarija) kaina – 638€. Maloniai prašome, registruotis pas mūsų specialistą, kuris Jums suteiks tinkamą informaciją konkrečiai apie Jūsų dantų būklę ir gydymo kainą. Telefonas registracijai: +370 (699) 11198.

 26. Laba diena, kiek maždaug kainuotų dantų tilteliai kurie susideda iš 5 dantų (dantis kuris yra, nėra, yra ,nėra ir vėl yra) ir taip pat iš 3 dantukų (yra, nėra, yra), viršutiniai iš kart po iltinių dantų. Ir kiek laiko tai užtruktų.

  1. dėl dantų gydymo kainos reikalinga konsultacija ir apžiūra kabinete. Kiekvieno paciento dantų būklė ir burnos situacija skiriasi, todėl svarbu įvertinti apžiūrint tiesiogiai. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198

 27. Kiek maxdaug kainuotu briketai i virsutine dali vaikinui 33 m kadangi siuo metu ne Lietuvoje per kiek laiko galima isideti nes trumpam griztam Aciu

  1. Apgailestaujame, tačiau mūsų klinikoje šis specialistas nedirba ir mes neteikiame ortodontijos paslaugų. Galime parekomenduoti kreiptis į Ortodontijos centrą, adresas Savanoriu pr. 435, tel +370 67 288733 arba +370 37 201902

  1. Labai sunku pasakyti gydymo kainq nematant tikros situacijos burnoje. Prašau, registruotis pas mūsų specialistą, kuris Jums suteiks tinkamą informaciją konkrečiai apie Jūsų dantų būklę ir gydymo kainą. Telefonas registracijai: +370 (699) 11198

 28. Sveiki galima las jus uzsirasyt i eile? Ir ar protezuojate dantis? Dyrbu uzsenija gryzineju i menesi viena karta per savaite ar imanoma butu kaskaip derintis?

  1. Taip galima protezuoti dantis ir suderinti vizitų laikus. Artimiausias laikas būtų rugsėjo antroje pusėje. Parašykite el.paštu: info@www.dantene.lt arba paskambinkite tel.:+370 (699) 11198 kada Jus planuojate būiie Lietuvoje ir mes pasiūlysime Jums pirmą vizito laiką pas gydytoją odontologą.

 29. Sveiki. Problema – apatiniame žandikaulyje , šone yra tiltelis . Du dantukai apvilkti , o tiltelį sudaro 4 dantukai. Tiltelis pradėjo judėti. Nuėmus tikriausiai reikės pašalinti dantis. Daugiau dantų gale nebeliktų. Ar būtų galima įsriegti mini inplantus , kad laikytų tiltelį. Kiek inplantų reikėtų, kokia būtų kaina? Dėkui.

  1. Labai sunku konsultuoti nematant tikros situacijos burnoje. Prašau, registruotis pas mūsų specialistą, kuris Jums suteiks tinkamą informaciją konkrečiai apie Jūsų dantų buklę ir galimus gydymo variantus, bei gydymo kainas. Telefonas registracijai: +370 (699) 11198

 30. sveiki.kiek kainuotu be dante burna 🤔norint dziaugtis dantimis ir dypsena nei pilnavenuverciu gy

  1. Jei neturite dantų yra du variantai, tai plokštelė – 320eurai (viena) ir implantai, ant kurių protezavimas. Kad apsręsti antro varianto kaina reikia atvykti i kliniką, reikalinga specialisto konsultacija ir apžiūra. Registruotis telefonu +370 699 11198.

 31. Sveiki..man49m.virsutiniam zandikaulyje ne vieno danties,apie 8 priekiniu saknys apaugusios oda,apatiniame zandikaulyje tik 8 dantys..tik apysveikiai kaip jauciu..kokius zingsnius daryti kad atgauti kramtyma ir sypsena..kiek preliminariai kainuotu..nuo iki..ir kiek truktu procesas?Padetis tragiska..prasau skubesnio atsakymo.Dekoju.

  1. Turėtume registruotis specialisto konsultacijai ir atvykti į kliniką apžiūrai. Pakonsultuoti ir apsręsti kiek tai kainuos labai sunku neapžiūrėjus Jūsų dantų ir burnos. Registracijai telefonas +370 699 11198

  1. Dantų vainikėlių yra keli variantai, skiriasi jų kainos, gal dar reikalingas šaknų gydymas, todėl reikalinga konsultacija pas gydytoja. Kabinete po apžiūros galima bus aptarti visa burnos situaciją ir kainas. Registruotis telefonu +370699 11198

 32. Sveiki, esu 17 metų panelė, kuri turi labai didelių kompleksų dėl savo dantukų,priekiniai antrukai atrodo labai prastai vienas nuskilęs iš vieno šono, papilkavęs, dažnokai pradėjo puliuoti, kito liko tik šaknis, kaip buvai pastarajį kartą pamenų kanalą sutvarkė, gale likę tik šaknys, kurios man nereikalingos ir noriu išsirauti… apačia išėsta ėduonies kiek suprantu… dar patys priekiniai yra taisyti ir skiriasi spalvos, norėčiau paklausti ar būtų įmanoma išsibalinti visus po kiek laiko ir išlyginti visų dantų spalvutes, tuo pačiu ir plombas išbalinti ar aptraukti kažkuo, noriu labai bent priekį susitvarkyti ,kad galėčiau bent šyptelt per 18 gimtadienį draugams ir kalbėtis su visais laisvai… ir juoktis neužsidengus burnos, LABAI PRAŠAU SUSISIEKITE SU MANIMI 😭 žinosiu kaip elgtis, kiek taupyti ir kiek galėsiu iškart tcarkyti kiek tų pinigėlių reikės…

  1. Reikalinga konsultacija klinikoje. Jos metu gydytoja apžiūrės Jus, padarys nuotrauką ir tik po to galima bus spręsti apie visos burnos būklę ir esamą situaciją. Sudarys gydymo planą, paskaičiuos kainas. Registracija telefonu: +370 (699) 11198

 33. Sveiki,turiu toki klausima pas mane maza danties dalis likus ar imanoma protezuoti ar reikia naikinti? Dantis kruminis.

  1. Pirmiausia reikia įvertinti kiek liko šaknies audinių, ar jų pakanka, ar kanalai sugydyti,ar juos reikia gydyti. Jei šaknies prognozė gera , protezuoti galima. Reikia padaryti likusios šaknies nuotrauką , apžiūrėti burnos ertmėje ir tada bus galima priimti sprendimą dėl gydymo ir protezavimo.

 34. Sveiki norėjau sužinoti ar jūsų klinikoje dedate breketus ir kokia kaina būtu. Ačiū už atsakyma

 35. Laba diena,
  turiu viršutinių dantų diastema nuo vaikystes, beto blogas sukandimas, priekiniai viršutiniai dantys stovi kampu į priekį. Ar įmanoma chirurginiu būdu estetiškai sutvarkyti dantis? Amžius 67m.

  1. Petrai, reikėtų įvertinti bendrą burnos būklę. Tada spręsti koks gydymo variantas priimtiniausias. Ar estetiškai tvarkyti, ar protezuoti. Visada geriausia konsultacija su gydytoju odontologo kėdėje. Tada aptariam kartu Jūsų lūkesčius, norus ir gydymo variantus bei galimybes.

 36. Laba diena kokios kainos abieju zandikaliu proteravimui, reiktu gydymo rovimo likusiu 6 dantu dantu. Ar galima taikyti all on 4 esant paradantozei. Bent zinot vidutine kaina.

 37. Sveiki, vienas priekinių viršutinių dantų sveikas, kitas su didelia plomba, kuri dažnai nulūžta, ką patartumėte, kiek kainuotų? Abu dantys gyvi, kanalai neplombuoti.

  1. Aušra, reikėtų įvertinti, kodėl dažnai nulūžta plomba. Kokios lūžimo priežastys. Gal kažkas negerai su funkcija (kada apatinis žandikaulis daro įvairius judesius). Gal neužtenka tik vieno priekinio danties plombavimo. Gal reikia atstatyti nudilusius iltinius dantis, įvertinti šoninius dantis. Rekomenduojame atvykti konsultacijai. Įvertinę situaciją burnoje, galėsime pasakyti gydymo kainą.

 38. Sveiki,man reikia pakeisti apatiniu dantu abieju pusiu tiltus(apvilkti du dantys ir tiltas,daryta 2000m.auksu) Gal galit parasyt orientacine kaina metalo keramikos tiem tiltam su darbu,per kiek laiko padaroma? Noreciau geguzes men.Dekui

  1. Ilona, suprantame, kad abiejose pusėse yra iš 3 vnt tiltai, t.y. viso 6 vnt (4 aptraukti ir 2 pakabinti tarpuose dantys). Reikia nuimti senus tiltus, padaryti laikinus apsauginius tiltus, nuimti atspaudus metalo keramikos tiltams. Senų tiltų nuėmimas, laikini apsauginiai tiltai, metalo keramikos tiltai ir atspaudai – viso 6 vnt, kainuotų 1685eu. Jei reikės papildomo gydymo – t.y. plomba, kanalų gydymas, kainuos papildomai. Užtruktų 2-2,5 savaites (jei nereikės gydyti), bet geriausiai turėti 3 savaites laiko, jei kartais prireiktų kažką gydyti.

 39. Laba dieną. Kokius geriau protezus dėti? Priekiniuose dvejuose dantukuose. Keramikos metalas kiek skaičiau ant saulės tamsus bus. Man tik 17 m noriu tobulų dantukų. Labai noriu implantuot bet ne nuo manęs priklauso. Buvau kaune pas profesionala, įvertino 1222,20 balais. Sakė galbot apie ateitį ir implantuot. Nežinau kaip Marijampolėje darys
  ..patarkit kas būtų geriausia

  1. Ramune, priekyje patartume daryti ne metalo keramikos, o cirkonio keramikos vainikėlius. Aišku turi būti geros dantų šaknys. T.y. pakankamas jų ilgis, storis ir sugydyti kanalai, jeigu to reikia. Cirkonio keramikos vainikėlis neturi metalo viduje, todėl atrodo žymiai estetiškiau.

 40. Sveiki. Kokia butu kaina norint ideti 2 dantis vienas salia kiti priekiniai. Buvo priauginti o db iskrito. Aciu

  1. Mariau, suprantu, kad norėtumėte protezuoti du priekinius dantis. Siulytume protezuoti cirkonio oksido keramikos vainikėliais. Vieno vainikėlio kaina – 400 eurų.

  1. Vidmantai, viso žandikaulio protezavimas ant implantų labai rimtas ir atsakingas sprendimas. Šiam sprendimui įgyvendinti būtina gerai viską suplanuoti. Nurodyti net preliminarią kainą sunku, nes yra įvairių implantų, daug protezavimo ant implantų galimybių. Geriausia, kai pacientas apsilanko konsultacijoje, išsako savo lūkesčius ir norus. O mes įvertiname situaciją burnos ertmėje ir kartu su pacientu priimame optimaliausią implantavimo ir protezavimo variantą. O tada galime skaičiuoti kainą.

 41. Sveiki. Kiek daug maz galetu kainuoti dantu protezavimas jeigu burnoje dantu yra vos keletas ir tu paciu bukle yra kritiska? Dekui uz atsakima

  1. Sveiki,
   kadangi nematome esamų dantų būklės, pasakyti kiek tai kainuotų, neįmanoma. Protezavimo variantai yra nuo išimamų protezų iki implantų. Siūlome užsukti į mūsų kliniką konsultacijai. Tada detaliau galėsime aptarti Jums priimtinus variantus.

 42. Laba diena, norėčiau sužinoti kiek gali kainuoti metalo keramikos plokštelės kai viršuje yra 4 priekiniai dantys, apačioje – 6?

  1. Laba diena. Atostogavom, tai atsiprašom, kad neatrašėm iš karto. Metalo keramikos buna vainikėliai ar tilteliai (pricementuoti ant savų) dantų.
   Plokštelės tai išimami protezai. Viena plokštelė kainuoja 320eurų. Detaliau kaina pasakyt galėtume apžiūrėję burnoje.