ergo_mazas    seb_gyvybes_draudimas_logo       compensa_logo               

Jei darbdavys apdraudė Jus sveikatos draudimu, atkreipiame dėmesį, kad mūsų odontologijos klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartis su draudimo bendrovėmis „SEB gyvybės draudimas”, „ERGO Life Insurance SE”, ADB „Gjensidige“, AB „Lietuvos draudimas”,  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“, „If P&C Insurance AS“ filialas. Todėl gydydamiesi pas mus turite galimybę mokėti mažesnę paslaugos kainos dalį arba visai nieko nemokėti. Odontologo paslaugas draudimo sumos ribose apmoka draudimo bendrovė.

    pzu_sveikatosdraudimas

Kas yra sveikatos draudimas?

Privačiu sveikatos draudimu darbdaviai apdraudžia savo darbuotojus, tuo suteikdami jiems galimybę profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose gydymo įstaigose, pirkti vaistus, ir už tai mokėti mažesnę dalį paslaugos kainos arba nieko nemokėti. Gydymo paslaugas apmoka draudimo bendrovė. Draudimo sumas bei paslaugų limitus galima pasirinkti.

Kokios odontologų paslaugos apmokamos apsidraudus?

Paprastai draudimo bendrovės išskiria šias odontologinio gydymo paslaugas:

  • dantų gydymas,
  • burnos higiena,
  • protezavimas.

Konkrečiai, koks gydymas ir kokia apimtimi apdraustas yra parašyta jūsų sveikatos draudimo knygelėje, pvz.: dantų gydymas be protazavimo, burnos higiena ir dantų balinimas.

Atkreipiame dėmesį, kad nedaug draudimo bendrovių apmoka implantologijos išlaidas.

Kaip apmokėti už odontologines paslaugas turint sveikatos draudimą?

Jei už paslaugas draudimo įmonė apmoka 100%, jums mūsų klinikos kasoje reikia pateikti asmens dokumentą su nuotrauka ir draudiminę knygelę arba kortelę, kurioje administratorė įrašys sumas. Mokėti jums nieko nereikės.

Jei už paslaugas draudimo bendrovė apmoka 80%, tokiu atveju 20% turite susimokėti patys.

Jei sveikatos draudimu esate apsidraudę draudimo kompanijoje, kuri nėra sudariusi sutarties su mūsų odontologijos klinika, gali būti, kad jūsų draudimo kompanija ir be sutarties apmokės odontologinio gydymo išlaidas. Jums tereikės pristatyti apmokėjimo dokumentus bei medicininę dokumentaciją (t.y. išrašą iš ligos istorijos, receptus, kvitus ir t.t., kur turi būti nurodyti apdraustojo asmens duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, adresas).