Dantų implantavimas – vienas pažangiausių gydymo būdų atstatant prarastus dantis. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar visų prarastų dantų atstatymui. Implantuoti dantys prilygsta saviems dantims. Jų nereikia išiminėti, pilnai atstato kramtymo funkciją ir šypseną, išsaugomi greta esantys dantys. Dantų implantai pagaminti iš ypač tvirtos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos – titano ar titano cirkonio lydinio. Norint išvengti rizikų ir ilgai džiaugtis naujais dantimis labai svarbu kvalifikuoto ir patyrusio specialisto pasirinkimas.

 

Dantų implantacijos eiga:

 • bendras paciento sveikatos būklės įvertinimas. Svarbu išsiaiškinti, ar pacientas neserga bendrinėmis ligomis, kurios gali turėti įtakos procedūros eigai ir gydymo rezultatui.
 • bendros burnos būklės įvertinimas. Svarbu gera burnos higiena ir sveiki likę burnoje dantys.
 • panoraminės nuotraukos ar kompiuterinio tomografinio tyrimo analizė. Svarbu įvertinti ar pakanka kaulo ( jo storio ir aukštio ). Jei kaulo nepakanka, reikalinga papildoma kaulo atkūrimo procedūra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • gydymo planavimas kartu su chirurgu ir protezuojančiu gydytoju. Aptariama gydymo eiga, laikas ir kaina.
 • implantų sriegimas. Procedūra neskausminga, atliekama vietiškai nuskausminus. Procedūros laikas priklauso nuo sukamų implantų skaičiaus. Vieno danties implanto įsriegimas užtrunka apie valandą. Nežymus skausmas ir nedidelis patinimas po procedūros yra normalu. Nemalonūs pojūčiai praeina per kelias dienas. Chirurgo paskirti nuskausminamieji vaistai leidžia visiškai nejausti skausmo ankstyvuoju pooperciniu laikotarpiu ir nekeisti savo darbotvarkės. Galima uždėti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus keičiamas nuolatiniu dantimi.
  Implantai pilnai suauga su kaulu per 3 – 12 savaites. Tai priklauso nuo implanto rūšies pasirinkimo pasirinkimo bei Jūsų žandikaulio kaulo būklės. Jei atliekama didesnės apimties kaulo priauginimo operacija, laukiama iki 6 mėnesių.
 • dantenų formavimo galvutės užsukimas ant implanto. Atliekamas vietiškai nuskausminus. Procedūra visiškai neskausminga, užtrunka iki pusvalandžio. Paliekama 2 – 3 savaitėm, kad susiformuotų dantenos prie implanto.
 • atspaudų ėmimas, spalvos nustatymas. Darbas atiduodamas gamybai į laboratoriją dantų technikui. Vienas dantis pagaminamas per kelias dienas. Jei gaminamų dantų daugiau, gamyba šiek tiek ilgesnė.
 • pagaminto danties užsukimas ant implanto.

Dantų implantų priežiūra nesudėtinga. Svarbu laikytis asmeninės burnos higienos, reguliariai atvykti atlikti profesionalią burnos higieną. Taip pat kartą į metus atvykti kontrolinei apžiūrai pas protezavusį gydytoją.

Dažniausiai mūsų klinikos specialistai naudoja STRAUMANN – pažangiausio gamintojo implantus.

 

Kodėl STRAUMANN ?

 • Aukšti prigijimo rodikliai, siekiantys 98-100 %.
 • Viso gyvenimo tarptautinė garantija. Naujas implantas ir protezavimo detalės Jums nekainuos.
 • Esant reikalui, daugiau nei 70 – yje pasaulio šalių, bus suteikta kvalifikuota odontologo pagalba.
 • STRAUMANN dantų implantai ROXOLID SLActive – per pusę sutrumpėjęs prigijimo laikas, dėl chemiškai aktyvaus šių implantų paviršiaus. Paviršius stimuliuoja kraujo daleles, kurios atsakingos už gijimo procesus.
 • Ypač tvirtas STRAUMANN išrastas ir patentuotas lydinys, leidžia gaminti mažesnio skersmes implantus. Todėl intervencija į organizmą mažesnė. Gyjimo procesas greitesnis.
 • Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje.
 • STRAUMANN kompanija –  daugiausiai investuojanti į mokslinius tyrimus dantų implantų kompanija visame pasaulyje.

Mūsų odontologijos klinikoje „Dantenė“ Jūs galite pirkti paslaugas išsimokėtinai iki 15 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų. Sužinokite daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas

 

StraumannMedentika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Sveiki, norejau suzinoti kokia Jusu nuomone apie NobelPearl cirkoninius implantus? Ir kada bus pradeti impantuoti Lietuvoje? Aciu,labai lauksiu Jusu komentaro

 2. Laba diena,
  Norėčiau pasiteirauti dėl viršutinių kairės pusės 24,25,26,27 dantų. 24 ištrauktas, 25 yra šaknis, 26 ištrauktas, 27 yra šaknis. Kokia būtų dantų implantų statymo galimybė? Kokia visos procedūros kaina? Dėkoju už atsakymą.

  1. Atsakyti į Jums rūpimus klausimus, gali tik specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs Jūsų burnos situaciją, padaręs panoraminę nuotrauką. Prašau, registruotis konsultacijai pas gydytoją periodontologę tel.: +37069911198. Jos metu aptarsite gydymo variantus ir gydymo kainas.

  1. Kai kuriais atvejais galima implantuoti iš karto po danties rovimo, tačiau gydytojas turi įvertinti, esamą situaciją Jūsų burnoje. Kviečiame registruotis pas gyd. periodontologę konsultacijai, telefonu: +370 69911198. Konsultacijos kaina – 15 eurai.

 3. Laba diena. Lietuvoje busiu tik kelias dienas,nuo 08.13 iki 08.17. Ar butu įmanoma uzsiregistruoti del konsultacijos? Ačiū

  1. 1 vnt. dantų implanto (gamintojas “Medentika“, Vokietija) kaina – 490€. 1 vnt. dantų implanto SLA roxolide (gamintojas “Straumann“, Šveicarija) kaina – 638€. Maloniai prašome, registruotis pas mūsų specialistą, kuris Jums suteiks tinkamą informaciją konkrečiai apie Jūsų dantų būklę ir gydymo kainą. Telefonas registracijai: +370 (699) 11198.

 4. Sveiki. Kokia apytiksli kaina Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) ( titanas su cirkoniu) su cirkonio vainikeliu pilnas komplektas su darbu? Aciu

  1. protezavimas ant implanto: cirkonio vainikas ant implanto 500 eurai + 70 eurai atrama, 45 eurai atspaudai. Paskaičiavimas yra preliminarus, nes konsultacija yra tikslesnė kai apžiūrima konkrečiai burna ir Jūsų dantys. Maloniai kviečiame registruotis telefonu: +370 (699) 11198

 5. Virsuje neturiu nei vieno danties.Manau 4 implantu uztektu plokstelei pritvirtinti.Kiek gali viskas mazdaug kainuotu.Ar lizingu galima.

  1. Konsultuoti nematant tikros situacijos burnoje, nėra galimybes. Prašau, registruotis pas mūsų klinikos specialistą, kuris Jums suteiks tinkama informaciją apie Jūsų dantų būklę ir galimus gydymo variantus, bei gydymo kainas. Registracijai telefono Nr. +37069911198. Mūsų odontologijos klinikoje Jums bus suteikta galimybė už visas medicinos paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

 6. Laba diena,
  Man reikalinga visa apačia. Kiek reiktų turėti eurų (bendroje sumoje). Neklauskit kokių noriu. Rekomenduokite.
  Geros dienos. Pagarbiai Algirdas.

  1. Algirdai, viso žandikaulio protezavimas yra rimtas ir atsakingas sprendimas. Būtina įvertinti esamų dantų būklę, kiek jų yra ir visą gydymą gerai suplanuoti. Net apytikslę kainą nurodyti sunku, nematant esamos situacijos burnoje. Geriausia būtų, kad apsilankytumėte konsultacijai, išsiaiškintume Jūsų norus ir lūkesčius. Tada būtų galima skaičiuoti gydymo kainą.

 7. Sveiki,
  Matau jog naudojate Straumann dantų implantus. Sakykite prašom kiek kainuotų atstatyti 3 dantis, jie yra vienoje eilėje, krūminiai. Kaip suprantu užtektų 2 implantų. Protezuoti norėčiau su cirkonio keramika.
  Aciū

  1. Sveiki.JŪs esate teisus.Užtektų dviejų implantų. Dviejų implantų įsukimas kainuotų 2×638 eu, gijimo galvutės 2×58 eu. Protezavimas ant dviejų implantų kainuotų 1400 eu. Aciū už klausimą.